Oturum açın veya hesap oluşturun
HESABINIZA GİRİŞ YAPIN
HENÜZ HESABINIZ YOK MU? KAYDOLUN!

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.
Kampanya ve fırsatlardan ilk sen haberdar ol.

HESAP OLUŞTUR
Henüz hesabınız yok mu? Kaydolun!
KAYIT BİLGİLERİNİZİ GİRİN
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ Sepet 0
SEPETİNİZDE ÜRÜN YOK

Blog 2

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleriaşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

1- Alıcı cayma hakkını kullanmak istiyorsa; ürünün kendisine veyagösterdiği adresteki kişi / kuruluşa tesliminden ( 7 ) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Aksi halde yapılmak istenilen iadeler kabul edilmemektedir.

2 - İade sebebinizin yazılı olduğu detaylı bir açıklama notu.

3 - İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte sizegönderdiğimiz faturanın iki nüshasınında alt bölümünde yer alan iadebölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan ve imzaladıktan sonra(385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, alt bölümündeki iade bölümüdoldurulmuş ve imzalanmış olmalı) bize göndermeniz gerekmektedir. Faturafotokopileri ile iade işlemleri yapılmayacaktır.

4 - İade etmek istediğiniz ürün/ürünler şirketinize fatura edilmişise, geri iade ederken şirketiniz tarafından düzenlenecek İADE FATURASIile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İADE FATURASI, size gelen faturaile birebir olacak şekilde kesilmelidir. Faturası kurumlar üzerinedüzenlenen sipariş iadeleri, İADE FATURASI kesilmediği takdirde işlemealınmayacaktır.

5 - İadeler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ve ürünle berabergelen tüm doküman ve tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsızolarak yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satınalınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Budurumda sizden orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması yada koli bandı ile bantlama işlemi uygulanmamasını rica ederiz. Aksihalde iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir.